Do konce března je nutné na MOVO zaslat výtvarné práce v soutěži Příběh vody

6. března 2017 | Rubrika: Čistota vody a rekreace , Co bychom měli vědět o vodě

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Soutěžící, kteří se do 24. února letošního roku registrovali do soutěže pro školní družiny základních škol s názvem „Příběh vody,“ musí své soutěžní práce zaslat do konce tohoto měsíce na adresu organizátora.

Tím je společnost MORAVSKÁ VODÁRENSKÁ, a.s. (MOVO), kontaktní adresa je: Mgr. Helena Koutná, MORAVSKÁ VODÁRENSKÁ, a.s., Tř. T. Bati 383, 760 49 Zlín. Soutěž je určena kolektivům žáků 2. a 3. tříd všech typů základních škol, kteří chodí do školní družiny. Úkolem družiny je namalovat hlavní myšlenku knížky Příběh vody – jak Honzík zjistil, odkud se dostane čistá voda do kohoutku.

Knihu společnost MORAVSKÁ VODÁRENSKÁ, a. s. zaslala zaregistrovaným družinám. „Do soutěže se přihlásilo 95 kolektivů, takže konkurence bude velká. Příběhy z knížky svým žákům ve školní družině čtou vychovatelé a žáci vytvoří společný obrázek nebo vyberou jeden za oddělení školní družiny. Hlavní cenou je výlet pro školní družinu – pro celé vítězné oddělení školní družiny (po domluvě s paní vychovatelkou), druhé a třetí místo odměníme kvalitními výtvarnými potřebami (vždy pro celé vítězné oddělení školní družiny),“ informovala dnes mluvčí MOVO Markéta Bártová.

Naše voda, ilustrační foto archiv Naše voda

Související rubriky: Čistota vody a rekreace, Co bychom měli vědět o vodě, Nápoje a voda v potravinách, Podnikání s vodou a zákony, Vodovody a kanalizace