Jak se letos lovil rybník Broumar

Aktualizováno 2. listopadu 2014 | Rubrika: Čistota vody a rekreace , Co bychom měli vědět o vodě

výlov Broumar 2014 - IMG_8669

Jeden z mnoha letošních podzimních výlovů rybníků se o tomto víkendu uskutečnil také v Opočně na rybníku Broumar. Akci navštívila také redakce portálu Naše voda a pro zájemce z ní připravila tradiční fotoreportáž, Klikni zde!kterou si můžete prohlédnout na facebookové verzi našeho portálu.

Uvedený výlov měl přitom všechny základní atributy společensko – kulinářsko rybářské akce, tedy prodej čerstvých právě ulovených ryb pro veřejnost, ochutnávky rybích specialit i soutěž o živé ryby. Broumar patří mezi největší rybníky Kolowratského rybářství, ryby z něj pak mají také svou identifikační značku – „Ryby z podhůří Orlických hor“.

Ryby z produkce Kolowratského rybářství si lze koupit i v době mimo výlovů, a to na dvou prodejních místech – sádkách Opočno, které jsou přímo o rybníka, v úterý a čtvrtek v době od 7.30 do 13.30 hodin a v pátek v době od 9.00 do 15.30 hodin, a také na sádkách Rozkoš v obci Velká Jesenice vždy ve čtvrtek od 7.00 do 16.00 hodin.

Naše voda, ilustrační foto (a fotoreportáž na facebooku) Naše voda – Nina Havlová

Související rubriky: Čistota vody a rekreace, Co bychom měli vědět o vodě, Nápoje a voda v potravinách, Podnikání s vodou a zákony, Přehrady a vodní díla, Rybářství a rybníkářství, Voda a naše peněženka