Fotoreportáž: Penzion Bedřichov – vodárna a doprovodné služby

Aktualizováno 9. srpna 2016 | Rubrika: Čistota vody a rekreace , Co bychom měli vědět o vodě

ÚV Bedřichov - wellness

Vodohospodářské společnosti má veřejnost logicky spojeny s dodávkami pitné vody do domácností a čištěním odpadních vod. Společnost Severočeské vodovody a kanalizace (SčVK) ale poskytuje v Bedřichově také ubytovací a wellnes služby. Foto – klikni zde!

Jde o víceúčelové zařízení SčVK v objektu úpravny vody (ÚV) Bedřichov, o jejíž roli pro zásobování Liberce jsme vás nedávno informovali. Nyní přidáváme údaje o zcela jiné roli – jako rekreačního zařízení pro zaměstnance SčVK, ale také pro veřejnost. Tamní Pension Bedřichov – vodárna totiž nabízí skutečně široké spektrum služeb, navíc za velmi přijatelné ceny. Nejde přitom jen o ubytování a možnost celodenního stravování, ale i posezení v denním baru a především o možnost využít místního wellnes centra s krytým bazénem s protiproudem, posilovnou, vířivkou a saunou. Pro podnikové akce či širší společnost je k dispozici školící místnost s projektorem a plátnem, pro menší skupiny pak klubovna. V celém objektu je WiFi připojení, parkování je v uzavřeném objektu vodárny. Pension je tak možné využít jako opěrný výchozí bod pro výlety na zajímavá místa v Jizerských horách, zdaleka nejen v zimním období.

Další informace na: http://www.scvk.cz/sluzby/ubytovani-v-rekreacnich-zarizenich/

Naše voda, foto a fotoseriál Naše voda – Nina Havlová

Související rubriky: Čistota vody a rekreace, Co bychom měli vědět o vodě, Podnikání s vodou a zákony, Vodovody a kanalizace