Fotoreportáž: Letošní výlov Bohdanečského rybníka

Aktualizováno 30. října 2016 | Rubrika: Čistota vody a rekreace , Co bychom měli vědět o vodě

vylov-bohdanec-2016

Jeden z mnoha atraktivních podzimních výlovů rybníků proběhl v pátek a sobotu v Bohdanči, na tamním rybníku, který je zároveň součástí místní chráněné ptačí oblasti. Na akci byla i redakce portálu Naše voda, která pro vás připravila tradiční fotoreportáž. Foto – klikni zde!

Jak je vidět i z doprovodných fotografií, výlov se setkal s velkým zájmem veřejnosti, nejen kvůli tomu, že si mohl na místě každý zakoupit čerstvě vylovené ryby nebo ochutnat různé rybí speciality. Program obohatila také Agentura ochrany přírody a krajiny tradičním „loučením s ptáky“ na Polákově poloostrově, nebo „Lesní pedagogika“ v podání státního podniku Lesy České republiky, což byly akce určené zejména pro děti.

Na své si ale také přišli milovníci historie, kteří si mohli prohlédnout technické a vojenské vybavení paraskupiny Silver A, například radiosoupravu Libuši či vybavení londýnské vojenské rádiové ústředny. Pro zájemce byla k dispozici také historická razítka, které obohatila nejednu sbírku relikvií vážících se k naší minulosti.

Naše voda, foto a fotoreportáž Naše voda – Nina Havlová

Související rubriky: Čistota vody a rekreace, Co bychom měli vědět o vodě, Podnikání s vodou a zákony, Přehrady a vodní díla, Rybářství a rybníkářství