Flošna se bude dále modernizovat

26. března 2013 | Rubrika: Čistota vody a rekreace

ilustrační foto

Až o čtvrtinu více návštěvníků než ve stejném období loňského roku zavítalo v prvním čtvrtletí do královéhradeckého wellness studia v areálu koupaliště Flošna. Správa nemovitostí, která koupaliště a wellness provozuje, hodlá na konci léta zpřístupnit další novou saunu s ochlazovacím bazénkem.  Oznámila to mluvčí města Hradec Králové Magdaléna Vlčková.

S touto investicí souhlasili i královéhradečtí zastupitelé.

Do wellness studia Flošna si každý rok nachází cestu stále více návštěvníků. Potvrdilo se to i v prvních třech měsících roku 2013, kdy se oproti předešlému roku zvedla návštěvnost o dalších 25 %. K uspokojení takto vysokého zájmu začínají být stávající kapacity saun nedostatečné, proto se chystá rozšíření wellness studia o další saunu. Její velikost by měla skoro zdvojnásobit počet saunovacích míst.

Především spokojenost návštěvníků je pro vedení koupaliště neustále prioritou. „Nejčastějším přáním návštěvníků Flošny je vybudování ochlazovacího bazénku. Ten je plánován do vnitřních prostor wellness tak, aby byl pohodlně přístupný z nové i všech stávajících saun,“ prozrazuje Jaroslava Bernhardová, ředitelka Správy nemovitostí Hradec Králové.

K tomuto rozšíření by mělo dojít na přelomu srpna a září. Návštěvníci budou o všech změnách i o průběhu prací podrobně informování v Radnici, na internetových stránkách www.snhk.cz a na sociálních sítích, kde jsou novinky koupaliště Flošna rovněž prezentovány.

„Tyto změny a rozšíření wellness studia by měly přinést nejen vyšší návštěvnost, ale i další zvýšení pohody a zážitku z poskytovaných služeb,“ dodává Martin Soukup, náměstek primátora, který zastupitelstvu bod předložil.

Naše voda

Související rubriky: Čistota vody a rekreace