Falešní kontroloři opět útočí v Praze

14. dubna 2015 | Rubrika: Čistota vody a rekreace , Co bychom měli vědět o vodě

vodoměr

Lidé vydávající se za zaměstnance společnosti Veolia a nabízející neexistující služby opět vyrazili do pražských domácností. Informoval o tom mluvčí Pražských vodovodů a kanalizací (PVK) Tomáš Mrázek.

Naposledy se podle Mrázka objevili na sídlišti Stodůlky. „Scénář je stále stejný. Falešný průkaz a nabídka měření tlaku vody uvnitř bytové jednotky. Tedy služby, kterou vůbec nenabízíme,“ informoval Mrázek.

PVK důrazně varují obyvatele hlavního města před těmito jedinci. „Nejlepší ochrana je jednoduchá. Nikoho takového do svého bytu nepouštějte. A veškeré nabídky si ověřujte,“ zdůraznil Mrázek.

Informace o všech službách či probíhajících akcích klienti získají na zákaznické lince 840 111 112 nebo mohou osobně navštívit Zákaznické centrum PVK na adrese Dykova 3, Praha 10. Informace také naleznou na webových stránkách společnosti www.pvk.cz.

Naše voda, ilustrační foto Naše voda – Nina Havlová

Související rubriky: Čistota vody a rekreace, Co bychom měli vědět o vodě, Nápoje a voda v potravinách, Podnikání s vodou a zákony, Voda a naše peněženka, Vodovody a kanalizace