Pohodová dovolená na moři s rodinou a přáteli

 • Zážitek, který si může dovolit každý
 • Pronajměte si loď s českým kapitánem a užijte si pohodovou dovolenou na moři s rodinou a přáteli
 • Ceny již od 10 000 Kč na osobu a týden
Rodinná dovolená Rodinná dovolená
Rodinná dovolená

Rodinná dovolená

Možná se Vám zdá, že vyjet na jachtě na moře s dětmi je nevhodné, nebo dokonce nebezpečné. Tak to ale není, naopak, dovolená na lodi s dětmi školní věku patří k nejhezčím zážitkům pro všechny členy rodiny, samozřejmě včetně dětí. Pořádáme ji již několik let, pro jednu či dvě rodiny, a vždy měla úspěch. Plavbu přizpůsobíme podle vašich potřeb. Rodiče mohou odpočívat, kormidlovat jachtu, rybařit, potápět se nebo se jen opalovat. Pro děti máme připravenou zábavu na celý den – věnovat se jim mohou sami rodiče nebo profesionální animátor, případně chůva. Můžeme zakotvit u hezké pláže, kde si děti mohou pohrát a potom zase pokračovat v plavbě.

Plavba s přáteli Plavba s přáteli
Plavba s přáteli

Plavba s přáteli

Už jste dlouho nebyli s přáteli na společné dovolené nebo naopak stále jezdíte na stejné místo? Zkuste změnu a pozvěte své známé na společnou dovolenou plnou zážitků na jachtu. Objednejte si loď a s kapitánem naplánujte plavbu po ostrovech, památkách, krásných plážích. Střídejte podle libosti poznávání pobřežních městeček a krajiny s poklidnou pohodou a debatami na palubě s pitím, jídlem a svěžím mořským vzduchem.

Rybaření Rybaření
Rybaření

Rybaření

Chcete si zarybařit přímo na moři, při pobřeží, kde nejsou žádní další rybáři? Opravdu si vychutnat čekání na vysněný úlovek a to v zázemí jachty a veškerým servisem? A potom si třeba rybu připravit na grilu na palubě lodi se sklenkou italského nebo francouzského vína? Stačí si přibrat své přátele - rybáře, vybrat oblast, termín a loď, zaslat objednávku a s českým kapitánem můžete vyrazit za nezapomenutelnými úlovky.

Adrenalin Adrenalin
Adrenalin

Adrenalin

Jste parta kamarádů nebo kolegů z práce, třeba hasiči nebo policisté? A milujete sport a rádi se potápíte, chcete se naučit jachtařit? Baví vás posouvat své hranice a prověřovat své schopnosti nebo vyzkoušet spolupráci v extrémnějším prostředí? Vyražte sami nebo i s manželkami za dobrodružstvím na moře. Přizpůsobíme se vašim požadavkům a plánům. Freediving, šnorchlování nebo ponory s flaškami, opravdový a nefalšovaný jachting... Je jen na vás, co se vám bude líbit.

Teambuilding Teambuilding
Teambuilding

Teambuilding

Krize už pominula a firmy opět začaly pořádat teambuldingy. Byli jste už na horách, bloudili v dole, spouštěli se do propasti, skákali z bungee jumping? Co takhle utužit firemní spolupráci týden na moři. Zkusíte si kormidlování jachty, navigaci na moři, jízdu v silnějším větru, potápění, šnorchlování, opravdové rybaření, naučíme vás fotografovat. Pomůžeme vám naplánovat všechny akce a program.

Párty ze školy Párty ze školy
Párty ze školy

Párty ze školy

Úspěšně jste složili maturitu nebo máte za sebou poslední zkoušky? Užijte si vytoužené prázdniny se spolužáky na lodi. Pronajměte si pro sebe loď s českým kapitánem a vydejte se za dobrodružstvím. Nezapomenutelné dny na moři, jachtaření, koupání, rybaření, poznávání, fotokurz.

Svatební cesty Svatební cesty
Svatební cesty

Svatební cesty

Chcete prožít opravdu romantickou svatební cestu? Přijďte s originálním řešením, objednejte si jachtu jen pro vás dva a vemte svou novomanželku na pohodovou plavbu, například po řeckých ostrovech, okolo Sicílie nebo Korsiky, na odlehlé pláže. Jen vy (a kapitán), moře, víno a západy slunce..

Jak na to?

Pouvažujte, pro koho je pobyt určen

1. Pouvažujte, pro koho je pobyt určen

Pro koho je pobyt určen

 • Rodiny s dětmi
 • Pohodlná plavba s přáteli
 • Svatební nebo romantická cesta
 • Rybáři
 • Firemní teambuilding
 • Zájemci o adrenalinové zážitky
Zvolte délku pobytu na lodi

2. Zvolte délku pobytu na lodi (min. jeden týden)

Délka pobytu

 • 10 dní
 • 2 týdny
 • Dlouhodobější plavby
 • Počet dnů uzpůsobíme podle vašich představ
Zvolte oblast, kde byste se chtěli plavit

3. Zvolte oblast, kde byste se chtěli plavit

Kde se dá plavit

Chorvatsko

Maríny odkud můžete vyplouvat:

Itálie

Maríny odkud můžete vyplouvat:

Francie

Maríny odkud můžete vyplouvat:

Řecko

Maríny odkud můžete vyplouvat:

Kanárské ostrovy

Maríny odkud můžete vyplouvat:

Karibik

Maríny odkud můžete vyplouvat:

Vyberte si jeden z navrhovaných termínů

4. Vyberte si jeden z navrhovaných termínů

Možné pobytové termíny

Sardínie - Korsika

navrhněte termín Sardinie - Korsika 16000-,/osoba

Chorvatsko (rekreační jachty - Bavarie 36 a Bavarie 38)

2.8. - 9.8. Biograd na moru - Murter 2300 EU/loď (6-7 osob)
16.8. - 23.8. Biograd na moru - Murter 2140 EU/loď (6-7 osob)
30.8. - 7.9. Biograd na moru - Murter 2140 EU/loď (6-7 osob)

Řecko (katamaran, vybaven i pro potábění, možnost kurzu OWD)

2.8. - 9.8. Řecko - Paros - Naxos - Santorini 16000-,/osoba
16.8. - 23.8. Řecko - Paros - Naxos - Santorini 16000-,/osoba

Není problém, abyste navrhli svůj termín a lokaci plavby a my vám připravíme nej nabídku.

Přečtěte si rady před plavbou

5. Přečtěte si rady před plavbou

Rady před plavbou

 • Před tím, že vyrazíte k moři na jachtu, je dobré se v poklidu sejít celá budoucí posádka s kapitánem, který vám vysvětlí vše potřebné, zodpoví dotazy a můžete naplánovat trasu plavby. Kapitán se vám bude snažit vyhovět, ale je potřeba respektovat jeho znalosti a zkušenosti z moře.
 • Na jachtu doporučujeme vzít si i v létě vedle plavek, sandálů a tenisek také teplé oblečení, čepici, větrovku nebo nepromokavou jachtařskou bundu. Počasí se totiž může na moři z krásného slunečného dne rychle změnit v déšť a vítr. Žabky využijete při koupání na pláži, ale na palubu lodě se rozhodně nehodí. Současně ale mějte na paměti, že loď není hotel a úložné prostory jsou omezené.
 • Pokud nechcete, abychom Vám zajistili stravování na lodi, je zcela běžné, že si klienti na jachtě vaří. Ta je vybavena kuchyňkou, sporákem, nádobím i ledničkou (bez mrazáku) a jídlo se dá pohodlně nakoupit v přístavech, takže nějaké velké zásoby si na loď vézt s sebou nemusíte.
 • Mořské nemoci se na plavbách po vnitrozemských mořích bát nemusíte. Pro vaši jistotu si můžete s sebou pro sebe a děti vzít osvědčený kinedryl. Po pár hodinách si ale každý na houpání vln zvykne.
 • Plánujete-li dovolenou na jachtě s dětmi, doporučujeme věk aspoň od čtyř let, kdy už dítě porozumí jednoduchým pravidlům pobytu na lodi. Dovolená s dětmi na lodi od šesti je běžná.
 • Nemusíte se bát, že děti nebo případně i vy neumíte plavat. Loď je vybavená plovacími vestami, a pokud se děti pohybují na palubě, mají vestu oblečenou. Dozor je ale pochopitelně nutný.
 • Na vaši dovolenou na lodi postačuje běžné cestovní pojištění jako při každé jiné vaší dovolené. Pro adrenalinový program samozřejmě můžete využít některé adrenalinové formy pojištění.
 • Pokud přijedete do výchozího přístavu plavby autem, což je asi nejčastější způsob cesty našich klientů, o auto se bát nemusíte. Zůstane za nevelký poplatek po celou dobu vašeho pobytu na jachtě na hlídaném parkovišti, které přísluší k marině.
 • Na jachtu si můžete vzít notebook pro zábavu i práci, internet bývá dostupný cca deset kilometrů od pobřeží.
Vyplňte údaje s kontaktem do formuláře a odešlete přihlášku

6. Vyplňte údaje s kontaktem do formuláře a odešlete přihlášku

Přihláška

[input termin]
Počet osob
Počet dní

Na loď Vás zve kapitán Ondřej Dobiáš

Toto je inzertní strana pro weby: Dovolená na jachtě, Dovolená na moři, Dovolená na katamaranu