Dnes začíná rybářský veletrh FOR FISHING

16. února 2017 | Rubrika: Čistota vody a rekreace , Co bychom měli vědět o vodě

FOR FISHING 2016 - rybářské pruty

Ode dneška až do neděle probíhá ve čtyřech halách areálu PVA EXPO PRAHA v Letňanech osmý ročník největšího rybářského veletrhu v ČR „FOR FISHING“. Připomíná to manažerka veletrhu Alena Bradáčová.

Na veletrhu mohou návštěvníci vyhrát rybaření s Jakubem Vágnerem, nebo si poslechnout zajímavé přednášky například Josefa Konopáska nebo Karla Nikla. Veškeré informace jsou k dispozici na webových stránkách veletrhu www.forfishing.cz. Pětadvacet návštěvníků největšího rybářského veletrhu v Česku může první den veletrhu, tady 16. února, vyhrát rybaření s nejznámějším českým rybářem Jakubem Vágnerem na jeho jezeře Katlov (www.katlov.com). Stačí správně vyplnit anketní lístek a v době veletrhu ho vhodit do boxu určeného pro odpovědi. Podrobné informace jsou k dispozici na webových stránkách veletrhu.

Na veletrhu FOR FISHING přislíbil vystoupení také známý plavačkář Josef Konopásek, který je několikanásobným mistrem republiky, vítězem první ligy, ale i vicemistrem Evropy a mistrem světa v plavané a také Karel Nikl, mistr světa v lovení kaprů.

Na osmém ročníku veletrhu představí novinky více než 160 českých i zahraničních vystavovatelů. Pro návštěvníky je připravený bohatý doprovodný program jako například rybářské kino, rybářský simulátor, soutěž pro malé rybáře NAMALUJ VESELOU RYBU, soutěž pro dospělé o katamarán ONDATRA v hodnotě 20 tisíc korun a mnoho dalšího.  Akce končí v neděli 19. února 2017.

Na veletrhu bude přítomen i portál naše voda a pro zájemce z něj připraví tradiční fotoreportáž.

Naše voda, ilustrační foto Naše voda – Nina Havlová

 

Související rubriky: Čistota vody a rekreace, Co bychom měli vědět o vodě, Podnikání s vodou a zákony, Rybářství a rybníkářství