Den vody: Oslavy odstartuje tisková konference za účasti ministra zemědělství

19. března 2014 | Rubrika: Čistota vody a rekreace , Podnikání s vodou a zákony

Doubravka - Žleby - IMG_2804

V pátek 21. března 2014 v 11.00 hodin odstartuje oslavy Světového dne vody tisková konference za účasti ministra zemědělství Mariana Jurečky. Informoval o tom odbor komunikace ministerstva zemědělství.

Tisková konference se uskuteční v průběhu slavnostního setkání vodohospodářů, které začíná v 10.00 v Kongresovém centru Praha, 5. května 65, Praha 4 (vchod č.4). Na místě budou přítomni i čelní představitelé vodohospodářství v ČR, například předseda představenstva Svazu vodního hospodářství ČR a generální ředitel Povodí Vltavy Petr Kubala, předseda představenstva Sdružení oboru vodovodů a kanalizací ČR František Barák nebo vrchní ředitel sekce vodního hospodářství ministerstva a zemědělství Pavel Punčochář. Setkání vodohospodářů bude pokračovat i po tiskové konferenci v odpoledních hodinách, kdy budou také vyhlášeny nejlepší vodohospodářské stavby roku 2013 a vítězným projektům předána ocenění.

Naše voda, ilustrační foto Naše voda – Nina Havlová

Související rubriky: Čistota vody a rekreace, Podnikání s vodou a zákony, Přehrady a vodní díla, Prevence povodní, voda v krajině, Rybářství a rybníkářství, Vodovody a kanalizace