Dekoračním doplňkem bytu se může stát i Vaše fotografie

20. března 2017 | Rubrika: Čistota vody a rekreace , Co bychom měli vědět o vodě

Fotoobraz Rožmberk - Saal

Rostoucí obliba výletů do přírody klade před řadu výletníků otázku, jak si památku na zvláště atraktivní místa a jejich jedinečnou atmosféru uchovat napořád. Jednou z možností je využít vlastní fotografii k vytvoření fotoobrazu v domácnosti autora.

Nastávající jarní období je tak vhodné ke stručné prezentaci jedné z nabídek, kterou lze k tomu využít. Zhotovení fotoobrazů, ale i fotoknih, fotopřání, plakátů, kalendářů i samotných fotografií nabízí mimo jiné společnost saal-digital (www.saal.digital.cz). Rozměry fotoobrazů jsou přizpůsobeny individuálním požadavkům zájemců, stejně tak jako jejich povrch, který může být matný, lesklý nebo s metalickým efektem. Objednat si fotoobraz je velmi jednoduché, podle nabízených rozměrů v programu hned víte, jaký formát bude pro vaši fotografii nejoptimálnější. Vyzkoušela to i redakce portálu Naše voda, výsledek (výlov rybníka Rožmberk z loňského roku, který znáte z naší reportáže) vidíte na ilustračním foto. Doprava i komunikace byla zcela bez problémů, oceněníhodné je především precizní balení produktu, které prakticky vylučuje jeho poškození při transportu.

Naše voda, foto fotoobrazu: Naše voda – Nina Havlová

 

Související rubriky: Čistota vody a rekreace, Co bychom měli vědět o vodě, Rybářství a rybníkářství, Voda a naše peněženka