České a slovenské lázně zvou na silvestrovské pobyty

Aktualizováno 14. listopadu 2016 | Rubrika: Čistota vody a rekreace , Co bychom měli vědět o vodě

paper-life-hotel-sorea-hutnik-zima

I když je většina hotelů sítí Sivek nebo Sorea na silvestrovské pobyty již vyprodána, v některých z nich jsou ještě místa k dispozici. Připomíná to propagační agentura PAPER LIFE.

Strávit Silvestra na horách, či ve wellness zařízeních již není módní, ale přímo zdravotní a hlavně relaxační záležitostí. Odpadnou starosti a zbytečné náklady spojené s oslavami závěru roku a vše se to přesune na profesionální personál ve vybraných horských, městských či lázeňských hotelích. Živá hudba, kvalitní gastronomické speciality, relax ve vířivkách a bazénech, neznečištěné prostředí plné kyslíku, lehké sportování či procházky a relax – taková je trendová představa o trávení vzácného volného času během Adventu, Vánoc, či Silvestra. Nejatraktivnější termíny a kapacity bývají vyprodány již v létě, ale pár míst se ještě najde i teď.

Více informací je na: www.LazneLuhacovice.czwww.HotelAlexandria.cz, www.kupele-bj.sk, www.bohemia-lazne.cz, www.sivekhotels.cz; www.sorea.sk, ilustrační foto SOREA a TMR/Marek Hajkovský

 

 

.

Související rubriky: Čistota vody a rekreace, Co bychom měli vědět o vodě, Podnikání s vodou a zákony