Čerstvá ryba na Vánoční tabuli

Vychutnejte si českou rybu ke štědrovečerní večeři. Naše ryby pocházejí z kvalitního chovu, který navíc nezatěžuje životní prostředí.

Česká ryba + Unikátní chov + Nejvyšší kvalita

Objednávejte nyní

Po odeslání formuláře Vás bude náš pracovník kontaktovat a upřesní Vám cenu a průběh doručení.

V případě že objednávka přesáhne hodnotu 1.500 Kč, dopravíme objednané ryby na udanou adresu zdarma. Zároveň je také možné si nechat dovést objednávku do některého z obchodů „český Grunt“ a vyzvednout si ji v tomto obchodě.

Mohlo by vás zajímat

Pstruhařství Mlýny spustilo internetový prodej sladkovodních ryb

pstruhařství - jeseter - IMG_1670

Pstruhařství Mlýny je jedna ze tří stávajících českých farem využívajících k chovu sladkovodních ryb takzvaných recirkulačních intenzivních systémů. Tyto farmy dodávají své produkty na trh pod společnou značkou „Naše ryba“. Samotné Pstruhařství Mlýny působí v jižních Čechách, v katastru šumavské osady Mlýny a k intenzivnímu odchovu ryb používá nejmodernější dánskou technologii, svého času jako první v ČR. Součástí Pstruhařství je i průtočná farma na odchov pstruha duhového a sivena amerického. Pro oba systémy využívá farma vodu z místní řeky Spůlky při minimálním zatížení životního prostředí. V předvánočním menu Pstruhařství Mlýny je aktuálně k dispozici pstruh duhový, pstruh lososový, kapr obecný, štika obecná, sumec velký a jeseter. Všechny uvedené druhy sladkovodních ryb je farma schopna dodat na základě požadavků svých zákazníků zcela čerstvé, ale i zpracované ve vlastní zpracovně ryb. Ryby z této farmy tak mají zcela jasný a dohletelný původ, vysokou kvalitu a díky celoroční „on-line“ produkci je možné dodávat výrobky ze Pstruhařství Mlýny zákazníkům celoročně ve stále stejné kvalitě a požadované hmotnosti. Od počátku prosince 2013 zahájilo Pstruhařství Mlýny internetový prodej ryb prostřednictvím objednávkových listů s cílem zvýšit komfort svých zákazníků při nákupu ryb. S výrobky farmy se mohou také zájemci pravidelně setkávat na Farmářských trzích, právě pod značkou Naše ryba. Prodejní místa a dny jsou zveřejněny na webové stránce www.pstruharstvi.cz. Naše voda, ilustrační foto Naše voda – Nina Havlová