V části Zlína nepoteče příští úterý voda

5. listopadu 2013 | Rubrika: Čistota vody a rekreace , Podnikání s vodou a zákony

stará pumpa IMG_0481

Ve Zlíně – místní části Kudlov, Filmové Ateliéry a Březnické Paseky bude 12 listopadu přerušena v době od 8.00 do 15.00 hodin dodávka vody. Informovala o tom dnes mluvčí společnosti MORAVSKÁ VODÁRENSKÁ Markéta Bártová.

Odstávka vody bude z důvodu plánovaných prací na vodovodní síti na ulicích:

Modrá, Trnková, Filmová (mj. Lesní Hotel, Lesní hřbitov, fotbalové hřiště), Fabiánka I, Fabiánka II, Fabiánka III, Vrchy, K Majáku (mj.SÚS) + OM 400000061 (Maják), Ke Křibům, Lámanisko, Nad Březinkou, Pod Tlustou, Záhutí, Za Hřibem, Dolní Paseky, ul. Zelená – čp. 181 + býv. Družstvo Březnice – čp. 538, 564, 525, 532, 206, 158, 137, 152, 575, 430 – 445.

O odstávce vody byli obyvatelé vyrozuměni s dostatečným předstihem. Byli informováni dopisem, pracovníky vodárny, popř. místním rozhlasem na MMZ nebo vyvěšením informačních letáčků. Odběratelé zaregistrovaní do služby SMS INFO budou navíc vyrozuměni pomocí SMS zpráv zasílaných zdarma na mobil.

V této souvislosti vyzývá MOVO všechny odběratele k předzásobení se pitnou vodou i pro užitkové účely. V průběhu vypouštění, napouštění a následující den po obnovení dodávky vody lze předpokládat v některých objektech snížení tlaku a možný zákal vody. Pozor: V průběhu prací může dojít ke zkušebnímu napouštění vodovodního řadu, a tím k dočasnému obnovení dodávky vody.

Naše voda, foto Naše voda

Související rubriky: Čistota vody a rekreace, Podnikání s vodou a zákony, Voda a naše peněženka, Vodovody a kanalizace