Časopis CSR fórum pořádá další diskusi o péči státu o vodní zdroje

19. srpna 2014 | Rubrika: Čistota vody a rekreace , Co bychom měli vědět o vodě

voda 2014 - IMG_2571_ZMENS

Péče státu o vodní zdroje a voda v krajině je název diskusní snídaně ze série „90 minut CSR fóra“, která se koná 18. září 2014 v pražském Hotelu Rott od 8:30 do 10:00. Informoval o tom Michal Růžička z agentury PubliCon.

Podle jeho údajů jde o diskusní akci, která volně navazuje na konferenci VODA 2014 a její závěry budou zhodnoceny v programu konference VODA 2015. Snídaně se zúčastní zástupci státní správy, firem, neziskových organizací a médií. Snídani pořádá časopis CSR fórum ve spolupráci s Tematickou expertní skupinou Firmy a voda platformy Byznys pro společnost. Partnerem této akce je společnost Heineken.

O aktivitách iniciativy byznys pro společnost portál Naše voda pravidelně informuje. Na zmiňované konferenci VODA 2014 například podepsali deklarativně zástupci sedmi velkých komerčních společností závazek o šetření vodou.

Naše voda, ilustrační foto Naše voda – Nina Havlová (VODA 2014)

Související rubriky: Čistota vody a rekreace, Co bychom měli vědět o vodě, Nápoje a voda v potravinách, Podnikání s vodou a zákony, Voda a naše peněženka, Vodovody a kanalizace