Blíží se workshop „Chytrá řešení v hospodaření s vodou“

Aktualizováno 23. března 2018 | Rubrika: Čistota vody a rekreace , Co bychom měli vědět o vodě

technologie SMART - IMG_2362

Ve středu 28. března proběhne v době od 13.00 hodin v Hradci Králové (Krajský úřad Královéhradeckého kraje, Pivovarské náměstí 1245) workshop „Chytrá řešení v hospodaření s vodou“. Informuje o tom portál enviweb.cz.

Cílem akce je prezentace a diskuze mezi veřejným a firemním sektorem v oblasti hospodaření s vodou s důrazem na chytrá řešení a jejich možností uplatnění v obcích a městech Královéhradeckého kraje, identifikovat konkrétní zkušenosti obcí a měst v oblasti efektivního hospodaření s vodou a nabídnout jim možné uplatnění chytrých řešení v této oblasti a informovat municipality o dotačních možnostech a jiných aktivitách z národní a krajské úrovně. Cílová skupina: obce a města, zástupci veřejné správy, zástupci akademického sektoru, provozovatelé vodohospodářských systémů a firmy zabývající se Smart technologiemi v oblasti vody.

Zdroj: www.enviweb.cz, ilustrační foto Naše voda – Nina Havlová

 

Související rubriky: Čistota vody a rekreace, Co bychom měli vědět o vodě, Nápoje a voda v potravinách, Podnikání s vodou a zákony, Voda a naše peněženka, Vodovody a kanalizace