Blíží se konference Stezky v krajině

28. února 2014 | Rubrika: Čistota vody a rekreace , Přehrady a vodní díla

Naučná stezka Bílá Opava

Letošní ročník konference o cestování a cestovním ruchu v rámci veletrhu Infotour a cykloturistiky se koná 14. března v Hradci Králové. Připomíná to na svých webových stránkách Nadace partnerství.

Součástí veletrhu bude i konference „Stezky v krajině“, která proběhne v pátek 14. března od 9.30 v malém sále kongresového centra ALDIS Hradec Králové. Konference se koná již popáté a tentokrát se zaměří na stezky a cesty v krajině – od těch historických až po moderní cyklostezky. Čekají vás tematické přednášky, představíme vám některé úspěšné novinky v cestovním ruchu (které sami turisté hodnotili v soutěži o nejlepší českou destinaci), příklady dobré praxe využití evropských dotací pro turisty a také zajímavé příběhy cestovatelů.
Na programu bude i prezentace Moravských vinařských stezek, které představí Luboš Kala. S certifikací „Cyklisté vítáni“ pak přítomné seznámí Petr Kazda.

Naše voda, ilustrační foto Naše voda (naučná stezka Bílá Opava)

Související rubriky: Čistota vody a rekreace, Přehrady a vodní díla, Prevence povodní, voda v krajině, Rybářství a rybníkářství