Amundsen vodku obohatí broskvová příchuť

3. září 2012 | Rubrika: Nápoje a voda v potravinách

Amundsen_0,5_Peach_-_Vicko_Standard

Ochucenou řadu Amundsen vodek rozšířila nová varianta s příchutí broskve – Amundsen Peach. Informoval o tom dnes mediální zástupce společnosti Stock Plzeň Jiří Janoušek.

Základem Amundsen Peach je populární šestkrát destilovaná Amundsen Vodka v kombinaci s čistě přírodní broskvovou šťávou. „Razíme trend, v jehož rámci nabízíme ochucené likéry za bázi vodky jako produkty s vyšší čirostí, s nižším obsahem cukru a obsahující čistě přírodní ingredience. Broskev je obecně pozitivně přijímaná příchuť, která se těší dlouhodobé oblibě,“ uvedla brand manažerka značky Amundsen Hana Šrachtová. Hledáním nových příchutí reaguje značka Amundsen na posuny v preferencích spotřebitelů, u nichž poněkud opadá nadšení pro tradiční volby jako jablko, višeň či švestka. Konzumenti podle ní vyhledávají originální příchutě a především preferují přírodní složení produktů.

Amundsen Peach bude na trhu k dispozici v balení 0,5 litru a 1 litr. Amundsen vodky má ve své nabídce zhruba třetina českých restaurací, barů a hospod.

Naše voda

 

Související rubriky: Nápoje a voda v potravinách