Aktivujete si zasílání faktury elektronickou poštou a získejte Soda Stream

13. ledna 2014 | Rubrika: Čistota vody a rekreace , Nápoje a voda v potravinách

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Již jen do konce ledna 2014 mají zákazníci společnosti 1.SčV, a.s. možnost získat, za aktivaci služby „elektronická faktura“ Soda Stream nebo tričko. Informovala o tom dnes mluvčí 1.SčV Kristina Blaszczyková.

„V námi provozovaném regionu o tuto službu projevilo zatím zájem 3979 zákazníků, což představuje 15 procent celkového počtu. Z výsledku průzkumu spokojenosti je patrné, že stále více zákazníků upřednostňuje elektronickou komunikaci. Jedná se hlavně o mladší generaci,“ uvedla Blaszczyková.

Aktivaci mohou zájemci provést vyplněním formuláře na webových stránkách společnosti www.1scv.cz.  Pro registraci služby je nutné vyplnit číslo odběrného místa, adresu odběrného místa a kontaktní e-mail. Fakturu pak budou dostávat do svého e-mailu jako přílohu „pdf“ nebo ve formátu „isdoc“. Ze všech zákazníků v rámci celé skupiny Veolia Voda obdrží každý 10. registrovaný tričko „I love kohoutková“ a 20 vylosovaných zákazníků získá domácí výrobník sodovky značky SodaStrem. „ Aktivací služby se tak zbavíme neustálého hledání založené faktury, jelikož ji máme stále po ruce,“ upozorňuje Blaszcyková.

Soutěž probíhá v rámci celé skupiny Veolia Voda  od 1.12.2013 – 31.1.2014.

Společnost 1. SčV, a.s. je provozovatelem vodovodů a kanalizací v majetku obcí a měst na Příbramsku, Praze-západ a Praze-východ. Společnost zásobuje pitnou vodou 110 tisíc obyvatel a spravuje 777 kilometrů vodovodní sítě a 534 kilometrů kanalizačních stok. K lepší a dostupnější informovanosti zákazníků slouží zákaznické centrum v Příbrami a kontaktní místa v Sedlčanech, Mníšku pod Brdy, Říčanech, Českém Brodě, Jesenici a bezplatná  zákaznická  linka 840  111 322.

Naše voda, ilustrační foto Naše voda

 

Související rubriky: Čistota vody a rekreace, Nápoje a voda v potravinách, Podnikání s vodou a zákony, Voda a naše peněženka, Vodovody a kanalizace